Новини » Політика 7 вересня, 2018, 10:45
Ведучий ZIKу Вахтанг Кіпіані підготував книжку про Другу світову
<nbsp;>

Видавництво Vivat випустило книгу матеріалів «Друга світова. Непридумані історії». Автори статей, зібраних завдяки науково-популярному виданню «Історична правда», розповідають про найстрашнішу війну ХХ століття, про долі тих людей, чиї життя назавжди розділилися на до і після. Укладачем виступив ведучий проекту «Історична правда», телевізійна версія якого виходить на каналі ZIK, журналіст та історик Вахтанг Кіпіані.

Книга складається з реальних сімейних історій, переказаних зі слів батьків, бабусь і дідусів. У ній йдеться про українців, які воювали в різних арміях, життя депортованих, долі вивезених на примусові роботи, чоловіків і жінок, що назавжди лишилися молодими.

«Війна розділила родини, позбавила життів, скалічила долі… Знати і пам’ятати важливо в будь-який час. Навіть через багато десятиліть з’являються нові деталі, спогади і свідчення», – зазначено в анотації.

Книга «Друга світова. Непридумані історії» буде представлена у п’ятницю, 21 вересня, у рамках 25-го ювілейного Форуму видавців-2018 у приміщенні Наукової бібліотеки ЛНУ імені Івана Франка за адресою вул. Драгоманова, 5. Початок заходу о 17:00.

Нагадаємо, це не перший доробок журналіста. Раніше ведучий ZIKу Вахтанг Кіпіані презентував книжки «ОУН і УПА. «Зродились ми великої години…» та «Українська Канадіана». Також минулоріч у рамках Книжкового арсеналу у Києві була представлена книга «Війна двох правд. Поляки та українці в кривавому ХХ столітті».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 00:50 :06