Новини » Світ 7 вересня, 2018, 23:59
Вчені доводять існування великої Дев’ятої планети Сонячної системи

Вчені Мічиганського університету заявили, що існування таємничої Дев’ятої планети можна довести за допомогою гравітації.

Вони запевняють, що її «невидимість» не спростовує її наявності, – пише VistaNews.

За даними дослідників в поясі Койпера поблизу від Нептуна, який з 1930 по 2006 роки вважався 9 планетою Сонячної системи, є шість небесних тіл, що рухаються по дивних орбітах, які можуть бути наслідком гравітації дуже великого об’єкта.

Вперше повідомлення про нову Дев’яту планету з’явилися в 2014 році. Астрономи вирахували, що вона може бути більша за Землю до 20 разів і в 600 разів більше віддалена від Сонця.

З цим висновком згоден астроном з Каліфорнійського технологічного інституту Майкл Браун. Він вважає, що її світло може бути не вловиме для сучасних обсерваторій через яскраве світіння Чумацького шляху або іншої яскравої зірки.

Читайте також: З’явилося відео, як дивний об’єкт кружляє біля Сонця

«Якщо ви уявите, що Планети дев’ять не існує, то ви створите більше проблем, ніж вирішите», – пояснив колега Брауна доктор Костянтин Батигін.

Так, наприклад, присутність великого космічного тіла на краю Сонячної системи дає відповідь на питання: чому обертання пояса Койпера відбувається в протилежному від інших планет напрямку. Вчені знайшли відповідь на це питання – потужна гравітація таємничої планети.

Читайте також: Вчені зафіксували дивний сигнал з космосу

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-22 19:44 :44