Новини » Політика

В ГПУ замовчують рекордні премії для заступників Луценка, – ЗМІ

Будівля Генеральної прокуратури України. Фото: radiosvoboda.org

Заступник генерального прокурора Юрій Столярчук, який отримав догану в 2017 році, задекларував наприкінці серпня 2018 безпрецедентний дохід у 425 340 гривень.

Про це йдеться в матеріалі Bihus.info, оприлюдненому в п’ятницю.

Посилаючись на відповідь ГПУ на інформаційний запит, журналісти вказують, що це в 3,5 раза більше, ніж у попередні місяці.

Оклад заступника Луценка – 32 тисячі гривень, решта заробітної плати в ГПУ – це надбавки, доплати, матеріальна допомога та премії.

Видання нагадує, що минулого року Столярчук отримав догану від дисциплінарної комісії прокурорів за закриття епізоду про земельне рейдерство у справі екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

«Це мало б позбавити заступника Генпрокурора премій, принаймні, на місяць. Однак Юрій Луценко проігнорував рішення КДКП та не підписав наказ про застосування покарання щодо Столярчука. Навпаки, одразу після накладення стягнення комісією Столярчука преміювали – у розмірі 140% посадового окладу», – вказують журналісти.

«Українська правда» у серпні звернулася до Генеральної прокуратури за роз’ясненням щодо доган Юрію Столярчуку та Сергію Горбатюку, але досі не отримала відповіді.Loading...