Новини » Світ 7 вересня, 2018, 11:21
Укроборонпром підписав важливі меморандуми з двома країнами
Фото: korrespondent.net
Фото: korrespondent.net

Україна постачатиме запчастини для Військово-морських сил Польщі та співпрацюватиме у сфері інноваційного виробництва військової техніки з Ізраїлем.

Держпідприємство Промоборонекспорт, що входить до складу концерну Укроборонпром, підписало меморандум з польською компанією SCAT, повідомляє «Новое время».

Документ передбачає наміри сторін забезпечити на підприємствах концерну ремонт торпед СЕТ-53М, а також організувати поставку запасних частин для потреб Військово-морських сил Республіки Польща.

Крім того, Промоборонекспорт підписав з ізраїльською компанією UFB Technologies LTD угоду про співробітництво у сфері інноваційного виробництва і реалізації комплектуючих на основі полімерних і композитних матеріалів. Мета меморандуму – забезпечити українські підприємства бронетанкової, авіабудівної та ракетобудівної галузей високоякісними полімерними і композитними матеріалами. Досвід і технології ізраїльської компанії дозволять Україні вирішити багато з наявних проблем у сфері імпортозаміщення, поліпшити технічні характеристики продукції з одночасним підвищенням конкурентоспроможності на світових ринках, стверджують в Укроборонпромі.

Підписання обох документів відбулося в рамках міжнародного форуму MSPO-2018, який проходить у польському місті Кельц.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 22:13 :44