п'ятниця, 7 вересня, 2018, 15:27 Суспільство
У медуніверситеті Богомольця спростували інформацію про зрив навчання для 1,5 тис. студентів
Студенти-медики. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН
Студенти-медики. Фото: Гонтар Володимир/УНІАН

У Національному медичному університеті імені Богомольця спростовують інформацію про можливий зрив навчального процесу.

Про це йдеться у повідомленні адміністрації НМУ, поширеному 7 вересня.

«Усі договори зі студентами-першокурсниками, викладачами укладені за підписом першого проректора НМУ, члена-кореспондента НАПН України, професора Ярослава Цехмістера, що повністю відповідає законодавству.

Жодного відношення до цих документів незаконно (згідно ухвали Київського окружного адміністративного суду від 5 вересня 2018 р.) призначений МОЗ України виконуючим обов’язки ректора Юрій Кучин не мав», – йдеться у повідомленні.

У мед університеті також наголошують, що навчальний процес на усіх факультетах, в інститутах НМУ «проходить у повній відповідності до законодавства, яке регламентує діяльність закладів вищої освіти».

Як раніше заявляло МОЗ, в.о. ректора медуніверситету Богомольця Ярослав Цехмістер фактично позбавив права навчання 1,5 тис. студентів.

5 вересня Окружний адміністративний суд міста Києва своєю ухвалою зупинив дію наказу МОЗ України від 14 серпня 2018 року про призначення Юрія Кучина в.о. ректора НМУ ім. О.О. Богомольця та заборонив МОЗ призначати на цю посаду будь-яку особу, крім випадків, визначених положенням Закону України «Про вищу освіту». До суду з цією заявою звернулися прибічники Катерини Амосової, звільненої МОЗ України з посади ректора у квітні 2018 року, – проректори Ярослав Цехмістер, Олександр Никитюк, Олена Стеченко, Тетяна Черенько та Олеся Линовицька.

У МОЗ вважають, що цим рішенням суд фактично позбавив міністерство можливості здійснювати свої повноваження відповідно до законодавства України, зокрема, Закону «Про управління об’єктами державної власності».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 06:59 :10