Новини » Львів 7 вересня, 2018, 17:37
У Львові чиновнику з Бундестагу наголосили на небезпеці «Північного потоку-2»

Міський голова Львова Андрій Садовий звернув увагу віце-президенту Бундестагу Вольфгангу Кубікі, який разом із делегацією приїхав до Львова, на небезпеку реалізації «Північного потоку-2».

Про це повідомляє прес-служба ЛМР.

«Німеччина – це та країна, яка допомагає не лише словами, а й реальними справами, – зазначив міський голова Львова. – Ми максимально відкриті до співпраці. Але є питання, яке нас надзвичайно хвилює: це велика загроза «Північного потоку-2» і те, що у Європі немає єдиної стратегії транспортування газу. Те, що робить Росія, – поза межами здорового глузду та європейських цінностей».

На завершення зустрічі мер розповів про налагоджену співпрацю міста з німецькою організацією GIZ у напрямі реставрації пам’яток архітектури, а також із німецьким урядом, від якого кілька років тому отримали 5 млн євро гранту для будівництва трамвайної колії на Сихів.

Додамо, Вольфґанґ Кубікі є членом Вільної демократичної партії Німеччини (ВДП) та заступником його голови з грудня 2013 року. З 24 жовтня 2017 року – віце-президент Бундестагу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-21 01:26 :55