Новини » Суспільство 7 вересня, 2018, 10:23
У кінотеатрах Запоріжжя хотіли зірвати показ фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри»
Фото: Прес-служба Держкіно
Фото: Прес-служба Держкіно

У кінотеатрах імені Маяковського та імені Довженка міста Запоріжжя відбулася провокація, метою якої було зірвати демонстрацію фільму «Таємний щоденник Симона Петлюри».

Про це повідомила прес-служба Держкіно.

Невідомі здійснили напад на кінотеатри, обливши червоною фарбою постери створеної за підтримки Держкіно стрічки «Таємний щоденник Симона Петлюри» режисера Олеся Янчука, яка 6 вересня вийшла у широкий кінотеатральний прокат в Україні. За інформацією дистрибутора картини, у зв’язку з цим кінотеатри можуть відмовитися від показів цієї стрічки.

Фото: Прес-служба Держкіно
Фото: Прес-служба Держкіно

Ми вважаємо цей прецедент надзвичайно небезпечним, адже у прокат виходитиме ще чимало українських фільмів на важливі історичні теми і безкарність провокаторів може призвести до того, що кінотеатри боятимуться займатися демонстрацією таких стрічок.

У зв’язку з цим Державне агентство України з питань кіно звернеться до Міністерства внутрішніх справ та Служби безпеки України з проханням відреагувати на дані злочинні дії і вжити заходів з недопущення подібних випадків у майбутньому.

Нагадаємо, учора, 6 вересня, у прокат вийшла створена за підтримки Держкіно історична драма «Таємний щоденник Симона Петлюри».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 09:21 :34