Новини » Львів 7 вересня, 2018, 7:11
У Дрогобичі трьом сестрам, позбавленим батьківського піклування, придбають трикімнатну квартиру

Для процедури надання безкоштовного житла родинній групі – трьом сестрам, позбавлених батьківського піклування, одній з них призначили піклувальника.

На позачерговому засіданні виконавчого комітету Дрогобицької міської ради прийнято рішення «Про вирішення питань, пов’язаних із захистом прав дітей».

У коментарі IA ZIK начальник відділу-служби у справах дітей ДМР Ігор Яким зазначив, до кінця вересня заплановано придбати та безкоплатно передати трикімнатну квартиру на вулиці Є.Коновальця у власність трьом сестрам – особі з числа дітей позбавленої батьківського піклування та двом дітям, позбавлених батьківського піклування.

Однак процедурі передачі квартири передує процедура її закупівлі. Для цього, зважаючи на те, що двоє сестер не є повнолітніми, на позачерговому засіданні виконавчого комітету міської ради для однієї з них було призначено піклувальника – її повнолітню сестру, особу з числа дітей позбавлених батьківського піклування.

Також виконавчий комітет надав дозвіл новопризначеному піклувальнику здійснювати усі необхідні юридичні процедури, пов’язані з придбанням житла для її сестри – дитини, позбавленої батьківського піклування, яка сьогодні перебуває на повному державному забезпеченні у ВНКЗ ЛОР «Бориславський медичний коледж».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-24 12:37 :43