Новини » Світ 7 вересня, 2018, 13:57
У Білому домі склали список «Дванадцяти недругів Трампа»
Білий дім. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine
Білий дім. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

В адміністрації американського президента підозрюють 12 осіб, причетних до авторства компромату в «The New York Times» проти Дональда Трампа

Вважається, що колонку написав анонімний високо посадовець із президентської адміністрації, пише «Європейська правда» із посиланням на «The New York Times».

Справжнього автора статті знає лише відділ NYT, який займається редакційними колонками. Його ім’я не знають навіть журналісти, які висвітлюють діяльність Білого дому у газеті. Анонімний автор став об’єктом полювання у Білому домі. Союзник Трампа сенатор Ренд Пол виступив із рекомендацією, щоб всі члени адміністрації президента пройшли перевірку на поліграфі. Повідомляється, що Трамп навіть вимагав від високопоставлених посадових осіб підписувати письмові свідчення, які можуть бути використані в суді у разі необхідності.

Нагадаємо, у середу в «The New York Times» з’явилася публікація неназваного джерела в адміністрації США, в якій розповідалось про спроби чиновників протидіяти Трампу, оскільки вони не поділяють його поглядів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 14:30 :22