Новини » Світ 7 вересня, 2018, 6:33
Трамп неодноразово «прагнув» вбити президента Сирії Башара аль-Асада

Після того як Башар аль-Асад використав хімічну зброю проти своїх власних громадян, президент Трамп «прагнув» вбити сирійського президента.

Про це пише політичний репортер Девіс Річардсон для Оbserver.

«Давайте до холєри вб’мо його! Давайте почнемо. Давайте вб’ємо їх багато», – кількаразово заявляв президент міністру оборони Джиму Маттісу, відповідно до витягу з нової книги репортера Боба Вудворда «Страх».

Маттіс, як кажуть, розглянув прохання як засіб заспокоєння Трампа, але згодом працював на інших напрямках дій разом з Радою національної безпеки.

«Ми не збираємось робити нічого з цього. Ми будемо набагато виваженіші», – сказав міністр оборони старшому помічнику.

Білий дім в кінцевому рахунку завдав авіаудару по сирійській авіабазі, заслуговуючи тим самим похвалу від скандальних демократів, таких як Джон Керрі, в той час жахливі націоналісти, які облишили свою підтримку Трампу через порушення обіцянки не втручатися в інші країни.

Вбивство президента Сирії, ймовірно, ще більше дестабілізувало б Близький Схід та закріпило Сполучені Штати у подальшій військовій окупації, яку Трамп прагнув скоротити. Згідно з новою книгою Вудворда, Трамп поскаржився на війну в Афганістані та критикував лідерів, які інвестували в конфлікт незабаром після того, як виголосив погрози Аль-Асаду.

«Солдати на місцях могли б діяти набагато краще, ніж ви», – заявив Трамп під час засідання Ради національної безпеки та оборони генералам та радникам. «Вони могли б зробити набагато кращу роботу. Я не знаю, якого дідька ми робимо».

«Скільки ще буде смертей?», – продовжував Президент. «Скільки ще втрачених кінцівок? Скільки ще ми будемо там?».

Переклад І.Филипіва для IA ZIK.

Як повідомлялось раніше, Трамп заявив, що знову зробив Америку великою.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 21:00 :05