п'ятниця, 7 вересня, 2018, 13:02 Спорт
Суперфінал Євроліги-2018 з пляжного футболу збірна України розпочала з поразки
Збірна України з пляжного футболу / ffu.ua

Збірна України з пляжного футболу невдало розпочала виступ у Суперфіналі Євроліги-2018, який з 6 по 9 вересня проходить в італійському місті Альгеро.

У першому матчі групи 2 попереднього етапу українці поступилися чинним володарям титулу росіянам – 0:6 (0:3, 0:0, 0:3), повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Фактично вирішальним у матчі став уже перший період, в якому підопічні Євгена Варениці пропустили відразу три м’ячі. У другій 12-хвилинці глядачі голів не побачили, а в третій «синьо-жовті» ще тричі дали можливість суперникам розписатися у своїх воротах.

На груповій стадії «синьо-жовті» також зіграють з командами Білорусі (7 вересня) та Італії (8 вересня).

У стартовому поєдинку групи 1 португальці завдали поразки швейцарцям – 7:4 (3:1, 3:2, 1:1). В цьому квартеті грають також збірні Іспанії та Азербайджану.

У неділю, 9 вересня, за підсумками попереднього етапу пройдуть матчі за сьоме, п’яте і третє місця, а переможці груп зустрінуться у фіналі.

Нагадаємо, Євроліга з пляжного футболу проводиться з 1998 року. Збірна України виграли турнір в 2016 році. Поряд з «синьо-жовтими» чемпіонами Євроліги ставали збірні Португалії, Іспанії та Росії (по п’ять разів), Франції, Італії, Швейцарії та Німеччини.

2018-09-22 10:53 :46