Новини » Політика 7 вересня, 2018, 19:31
Семен Кабакаєв вважає, що після виборів Путін спробує «сплавити» території Донбасу Україні
ZIK
ZIK

Володимир Путін буде намагатися передати ОРДЛО Україні після президентських і парламентських виборів. Але може щось кардинально змінитись, і вони розпочнуть другу військову кампанію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив координатор проекту «Стоп терор» Семен Кабакаєв.

Як повідомлялося, українська сторона СЦКК зафіксувала безпрецедентну кількість артилерійських систем, танків і бойових броньованих машин поза місцями постійного зберігання та з порушенням ліній відведення, передбачених Мінськими домовленостями.

«Я прихильник того, що нам не треба дуже сильно розраховувати на міжнародних партнерів, але це не означає, що ми не повинні з ними працювати і просити допомогу. Ми повинні завжди розраховувати тільки на себе і готуватись як до сценарію наступу, так і до передачі окупованих територій під юрисдикцію України. Я прихильник думки, що Путін буде намагатись передати ОРДЛО на своїх умовах після президентських і парламентських виборів. Але щось може змінитись настільки кардинально, що плани зміняться, і вони розпочнуть другу військову кампанію», – вважає пан Кабакаєв.

На запитання ведучого, чи слід очікували ескалації на Донбасі після 14 вересня, гість програми сказав, що треба завжди бути готовим до будь-якого розвитку подій.

«Ми ніколи не знаємо, що в голові Путіна. Ми ж розуміємо, що він невеликий стратег, він гарний тактик. Вся його стратегія і базується на тактиці. Техніки в них там вистачає, і ми не виключаємо, що може розпочатись друга військова кампанія як на території Донбасу, так і в якомусь іншому регіоні. Крім того, в нас скоро вибори, і Росія також буде цим користатися для розхитування ситуації як на контрольованій, так і на окупованих територіях», – відзначив активіст.

На переконання пана Кабакаєва, задля цього Росія загнала на Донбас техніки для 7-8 тисяч військових і найманців.

«Там вже є свої містечка, медичні центри, обслуговування і військова техніка. Цієї кількості техніки вистачить для того, аби почати наступ на якомусь напрямку, якщо вони захочуть організувати загострення», – констатував Семен Кабакаєв.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 21:37 :50