Новини » Регіони 7 вересня, 2018, 15:05
Рівненська облрада просить вшанувати на державному рівні засновника УПА «Поліська Січ»

На сьоднішньому сесійному засіданні Рівненської обласної ради депутати ухвалили звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо вшанування на державному рівні пам’яті засновника Української Повстанської Армії «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця.

Про це інформує власкор IA ZIK.

У преамбулі звернення зазначається, що депутати Рівненської облради підтримують пропозиції учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції «Тарас Бульба-Боровець – син землі поліської».

«З метою вшанування пам’яті народного отамана Волинського Полісся, засновника Української Повстанської Армії «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця та його бойових побратимів, просимо Президента України та Верховну Раду України:

1. Встановити дату 28 червня, як день створення Української Повстанської Армії «Поліська Січ» та щороку проводити в цей день відповідні урочисті заходи.

2. Нагородити головного командира УПА, генерал-хорунжого Тараса Дмитровича Бульбу-Боровця, повноважного представника уряду Української Народної республіки в екзилі одним із військових орденів незалежної України (посмертно).

3. Доручити Міністерству освіти і науки України внести до підручників з історії України для загальноосвітніх шкіл та вищих навчальних закладів спеціальний розділ про Українську Повстанську Армію «Поліська Січ» та Олевську республіку», – зазначається у зверненні.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 08:06 :36