Новини » Курйози 156

Приготувався до зустрічі: швейцарець збудував в Аргентині посадковий майданчик для НЛО

У пустелі поруч з маленьким аргентинським містечком Качи провінції Сальта туристи і місцеві жителі постійно фотографують щось дивовижне: 36-кінцеву зірку 48 м в діаметрі, побудовану з білих каменів. Місцеві називають її «посадковим майданчиком для НЛО». Поруч знаходиться інша зірка, поменше.

Про це повідомляє newsyou.

За словами місцевих, цей майданчик побудував швейцарець Вернер Яйслі, який приїхав в Аргентину в пошуках свідчень присутності позаземних цивілізацій. Вернер побудував великий посадковий майданчик в 2008 році, а другий – в 2012-му. Жителям Качи він пояснив, що робить це «за наказом інопланетян».

Швейцарець заявив аргентинській газеті El Tribunо, що в небі над пустелею він побачив освітлені об’єкти, які зависли приблизно в 100 метрах над землею і направили вниз потужний промінь світла. Після чого Яйслі отримав «телепатичне прохання» з НЛО – побудувати аеропорт.

Між іншим, після закінчення будівельних робіт жителі Качи перестали зустрічати Яйслі в околицях. Раніше він постійно попадався на очі – в друїдському вбранні, з довгою бородою. Місцеві жителі жартують, що, напевно, його все-таки викрали прибульці. Але найімовірніше, що чоловік поїхав в Болівію, чи повернувся додому до Швейцарії.

У будь-якому випадку, створена ним пам’ятка тепер привертає приїжджих – звичайних туристів і фанатів теми НЛО.

Як повідомлялось раніше, у Таїланді на трасу впало «НЛО».

загрузка...
загрузка...
Loading...