Новини » Світ 7 вересня, 2018, 17:19
Представники Сенату США думали, як посилити санкції проти Росії
Фото: EPA/MICHAEL REYNOLDS
Фото: EPA/MICHAEL REYNOLDS

У Сенаті США відбулися слухання щодо нових санкцій проти Росії. Пропонували посилити обмеження як проти окремих галузей російської економіки, так і проти найближчого оточення Володимира Путіна.

Пропозицію вніс колишній координатор санкційної політики Деніел Фрід, повідомляєтьсяна сайті Комітету з питань банківської справи, житлового будівництва і міського господарства Сенату США, передає Укрінформ.

«Варіанти посилення (санкцій – Ред.) можуть бути двох типів: санкції, які націлені на певні сектори на зразок фінансової сфери, енергетики, оборони, технології подвійного використання і кіберсектору; а також додаткові санкції проти наближених до Путіна», – зазначив Фрід на слуханнях 6 вересня.

Серед секторальних санкцій Фрід бачить можливість для посилення санкцій у фінансовій сфері і кіберсекторі.

Також, на думку Фріда, нові санкції у сфері енергетики мають торкнутися лише нових проектів з нафтовидобутку, оскільки вже існуючий нафтовидобуток обмежувати не варто, щоб не викликати зростання цін на нафту.

Зазначається, що слухання Сенату проводяться в рамках доопрацювання внесеного на розгляд у січні законопроекту, який передбачає введення нового пакету санкцій проти Росії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-25 06:50 :27