Новини » Події 7 вересня, 2018, 16:33
Під час «шкільного перемир’я» обстріли на Донбасі тривають, – ОБСЄ

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ фіксує зменшення порушень режиму припинення вогню вздовж лінії розмежування на Донбасі, але зазначає, що стабільний режим припинення вогню, як і раніше, не встановлено.

«Після досягнення чергової домовленості щодо режиму припинення вогню ситуація з безпекою уздовж лінії розмежування покращилася. Минулого тижня місія зафіксувала на 60% менше порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з середніми показниками за тиждень до цього», – сказав на брифінгу в п’ятницю в Києві перший заступник голови місії Олександр Хуг, передає «Інтерфакс-Україна».

За спостереженнями місії, бойова активність залишалася на низькому рівні протягом кількох наступних днів після домовленостей про «шкільне перемир’я», до 4 вересня, коли кількість зафіксованих порушень режиму припинення вогню становила 75% від кількості порушень, зафіксованих до «режиму тиші». «Але стабільного та невідворотного режиму припинення вогню, як і раніше, не досягнуто. Ситуація з безпекою уздовж лінії розмежування залишається напруженою та непередбачуваною», – наголосив О.Хуг.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 09:00 :32