Новини » Львів 7 вересня, 2018, 16:50
Перемогти свій страх: наступного тижня у Львові стартує фотовиставка «Онковідважні»
<nbsp;>

У вівторок, 11 вересня, о 18.00 у Львові на вул. Вірменська, 35 (кав’ярня Дзиґа) відбудеться літературний вечір «Відвага Бути», який присвячений онкохворим жінкам. Ця подія відкриє фотовиставку «Онковідважні».

«Відвага Бути» – це розповідь про сміливих жінок, які надихають і захоплюють, які попри все дарують тепло людям довкола, несуть віру в одужання. Модератором заходу буде відома українська поетеса Мар’яна Савка.

Мета соціального фотопроекту «Онковідважні» привернути увагу до проблеми та важливості ранньої діагностики, вплинути на суспільну думку та рівень емпатії до людей, які борються з цим діагнозом.

Мистецька ідея фотопроекту полягає у протиставленні двох контрастних портретів – чорно-білої мультиекспозиції та кольорового портрета, де жінки одягнені в символічні яскраво-рожеві шати, як візуалізація моральної боротьби в душах цих жінок.

Організатором цих заходів виступає проект «Oncobrave», який покликаний надати моральну підтримку жінкам, що стикнулися із онкозахворюваннями, згуртувати людей, а також розвіяти міфи про онкологію і популяризувати ранню діагностику раку.

Вхід вільний.

Більш детальніше про подію та цей проект можна дізнатися тут.

Нагадаємо, минулого року у Львівському палаці мистецтв презентували вражаючу фотовиставку «Без рожевих окулярів», присвячену проблемам жінок з онкологією.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 23:31 :18