Новини » Політика 7 вересня, 2018, 13:55
Палій: На нас перли різні орди, але усі вони вже поховані
ZIK
ZIK

Російські війська справді можуть зайти на територію України із Азовського моря. Однак, невідомо, чи Путін на це наважиться, адже побоїться міжнародної реакції. Загалом впродовж історії України на неї нападали різноманітні орди, однак усі вони зараз поховані в землю.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив політолог Олександр Палій.

Він погодився, що враховуючи дії Росії на Азовському морі, її війська справді можуть зайти на сухопутну території України саме звідти.

«Та ми не знаємо, що зараз в голові у Путіна. Звичайно, вони налаштовані чинити максимальну шкоду Україні. Однак, слід розуміти, які за цим підуть наслідки», – зауважив Палій.

Адже, за його словами, тоді не буде жодних гарантій «для виживання російського десанту». До того ж, не слід забувати і про режим санкцій проти РФ.

«Зараз розшматована Сирія, Трамп говорить, що у разі атаки на останній бастіон повстанців у Ідлібі, світова спільнота дуже розсердиться. Тож, якщо американці так жорстко ставлять питання щодо Сирії, у росіян відразу ж виникає думка: як США відреагує на сухопутну та неприкриту атаку на Україну», – переконаний політолог.

Адже, за його словами, це буде уже пряме російське вторгнення, і жодними «ДНР» чи «ЛНР» прикритися тут не вдасться.

«Тому усе це – достатньо складна ситуація, однак, хочу підкреслити, що в такому режимі Україна живе вже три тисячі років – за всю письменну історію до нас тут перли різні орди. Усі вони закопані в землю, їх вже немає», – підкреслив Олександр Палій.

До слова, раніше секретар РНБО Олександр Турчинов наголошував: військово-політичне керівництво РФ розглядає Азово-Чорноморський регіон як важливий плацдарм для своєї подальшої експансії.


* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 04:15 :19