live
Новини » Події 248 Читать эту новость на русском

Новим в.о. ватажка ДНР став представник «республіки» в Мінську Пушилін

Денис Пушилін. Фото: EPA/MAXIM SHIPENKOV
загрузка...
загрузка...

Самопроголошена «ДНР» призначила тимчасовим виконувачем обов’язків ватажка «ДНР» Дениса Пушиліна. Він є головою так званої «Народної ради «ДНР» та представником терористів у контактній групі у Мінську.

Про це повідомляє «Громадське» з посиланням на інформресурси бойовиків.

Одразу після вбивства ватажка самоназваної «ДНР» Олександра Захарченка тимчасовим виконувачем обов’язків став один з його заступників Дмитро Трапєзніков.

За тиждень після призначення Трапєзнікова так звана «прокуратура» самоназваної «республіки» заявила, що висунення заступника Захарченка на цю посаду нібито не відповідало «конституції».

У «прокуратурі» заявили, що новим ватажком «ДНР» мав би стати перший заступник голови «Ради міністрів ДНР», яким не був Трапєзніков. Заразом наголосимо, що у «ДНР» взагалі на сьогодні не існує такої посади як заступник голови «Ради міністрів».

Тож 7 вересня «Народна рада» самоназваної «ДНР» обрала нового тимчасового виконувача обов’язків, яким став Денис Пушилін.

Раніше редактор видання «Новости Донбасса» Олексій Мацука допустив, що новим ватажком «ДНР» може стати хтось із українських екс-політиків, які втекли до РФ.

31 серпня глава самопроголошеної Донецької народної республіки Олександр Захарченко отримав смертельне поранення в результаті вибуху бомби в центрі Донецька.

Як повідомили сепаратистські ЗМІ, разом із Захарченком загинув його охоронець, ще 12 осіб були поранені.

РосЗМІ повідомили про затримання у Донецьку підозрюваних у замаху на Захарченка. Зазначалося, що затримані – «українські диверсанти і пов’язані з ними особи».

Через вбивство Захарченка в’їзд і виїзд із Донецька закрили. І тільки по обіді 1 вересня почали поодинокий пропуск громадян і автівок у напрямку виїзду з окупованої території.

Loading...
Loading...
Loading...