Новини » Львів

Найвищу стелу Монументу слави у Львові демонтують

Щодо подальшої долі Монументу Слави у Львові, що розташований на вул. Стрийській, було створено робочу групу, яка обстежила всі елементи цієї конструкції. В результаті було виявлено, що найвища стела перебуває в гостро аварійному стані, відтак її обгородили, після цього було зроблено технічні висновки щодо того, яким чином демонтувати цю стелу.

Про це сьогодні, 7 вересня, під час брифінгу сказав заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

«Наступним етапом мають бути рекомендації щодо поетапності демонтажу і оголошення тендеру на ці роботи, щоб їх можна було здійснити у запланований термін», – зазначив Андрій Москаленко.

«Щодо демонтажу стели Монументу Слави запропоновано два способи: один – поступовий демонтаж з верху до низу, другий – повалення стели. Технічним висновкам передувало детальне обстеження конструкції Монумента. Ці два методи буде винесено на тендер, який обере підрядник, такий і буде використовувати. Вартість робіт становитиме орієнтовно 300 тисяч грн. Окремі елементи стели передадуть в музей «Територія терору», – сказав голова Галицької районної адміністрації Андрій Зозуля.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міської ради під час засідання 23 лютого 2018 року погодив демонтаж 30-метрововї стели Монументу Слави, що на вул. Стрийській.

 Loading...