Новини » Суспільство 7 вересня, 2018, 6:52
МОЗ оприлюднило звіт про рівень шкідливих речовин у Херсонській області

Рівень шкідливих речовин у Херсонській області не перевищено, а здоров’я дітей та дорослих поза загрозою. Наразі жодну дитину чи дорослого не було госпіталізовано до закладів охорони здоров’я області.

Про це йдеться у звіті Міністерства охорони здоров’я щодо ситуації в Херсонській області у зв’язку з викидом хімічних речовин на заводі «Титан» в окупованому Криму.

Завод «Кримський титан» в Армянську, анексований Крим. Фото: news.allcrimea.net

Так, за даними МОЗ, «наразі рівень шкідливих речовин у Херсонській області не перевищено, а здоров’я дітей та дорослих поза загрозою. Відповідні структурні підрозділи МОЗ України та інших міністерств продовжують проводити регулярні лабораторні дослідження повітря і тримати на контролі стан здоров’я мешканців області», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, станом на 6 вересня за результатами лабораторних досліджень ґрунту, води та повітря на території Херсонської області перевищень допустимої концентрації оксиду азоту, оксиду сірки, сірководню, оксиду вуглецю не виявлено. Протягом наступних днів буде здійснюватися забір проб та аналіз води, ґрунту та повітря, а результати досліджень будуть подаватися щоденно на засіданні управління цивільного захисту населення Херсонської ОДА. Відповідно до них будуть підготовлені рекомендації для місцевих органів влади.

Наразі жодну дитину чи дорослого не було госпіталізовано до закладів охорони здоров’я області, наголосили у МОЗ. «Від 5 вересня медичні бригади проводять огляди мешканців області. Уже оглянуто 700 дітей в 6 населених пунктах: у 12 з них виявлено скарги, пов’язані з можливими захворюваннями ЛОР-органів та дихальних шляхів, що не перевищує багаторічні показники, характерні для вересня та не може бути пов’язано з впливом хімічних речовин», – повідомили у відомстві.

Як повідомлялось раніше, Мінприроди назвало причину впливу кримського «Титану»

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-17 10:33 :41