Новини » Світ 7 вересня, 2018, 17:09
Москалькова відповіла на звернення Денисової щодо стану здоров’я Сенцова
Олег Сенцов. Фото: facebook.com/denisovaombudsman
Олег Сенцов. Фото: facebook.com/denisovaombudsman

Уповноважений з прав людини РФ Тетяна Москалькова запевняє, що стан здоров’я Олега Сенцова не погіршився. Йому продовжують колоти внутрішні ін’єкції, а також надають підтримуючу суміш.

Про це Москалькова повідомила у відповіді на звернення Уповноваженого ВРУ з прав людини Людмили Денисової, – пише Денисова у Фейсбуці.

<nbsp;>
<nbsp;>

«Нарешті отримала відповідь від Уповноваженого РФ на одне із моїх численних звернень про стан здоров’я Олега Сенцова.

Тетяна Москалькова повідомляє, що стан здоров’я у Олега не погіршився. Йому продовжують колоти внутрішні ін’єкції, а також надають підтримуючу суміш.

Олег знову відмовився від госпіталізації до Лабитнангської міської лікарні. Він, нібито, посилається на відсутність хвороби та задовільні умови утримання і лікування в медичній частині колонії. Але ж ми усі добре знаємо, істинну причину його відмови. Оскільки в міській лікарні до нього ставляться жахливо. Йому не надають належної медичної допомоги і тиснуть психологічно», – написала Денисова.

Що ж до питання якнайшвидшого обміну політв’язнями, Т. Москалькова в черговий раз повідомила, що не має таких повноважень.

«Шкода, що знову не отримала детальної інформації щодо стану здоров’я Олега Сенцова та інших політв’язнів з відповідними підтверджуючими документами», – додала Л.Денисова.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 20:42 :11