п'ятниця, 7 вересня, 2018, 20:14 Світ
Меркель з Макроном обговорюють «суверенітет для Європи»

У Марселі почалися переговори президента Французької Республіки Еммануеля Макрона і канцлера ФРН Ангели Меркель.

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Ми сьогодні продовжимо обговорення, почате в січні в Мезебері (резиденції уряду Німеччини, – ред.)», – сказав перед початком зустрічі Макрон.

Серед питань порядку денного він назвав такі виклики, що стоять перед Європою, як міграція, Brexit, спільна політика безпеки і оборони, захист зовнішніх кордонів, завдання Єврозони. Німеччина і Франція продовжуватимуть роботу над цими питаннями і в майбутньому, сказав президент.

Меркель також відзначила, що дві країни тісно співпрацюють з формування «порядку денного для Європи», прагнуть «багато досягти», зокрема, у питанні подальшого розвитку економічного і валютного союзу, посилення єврозони.

Канцлер наголосила на важливості продовження роботи над розвитком оборонного союзу «у світлі багатьох зовнішньополітичних викликів».

Загалом вона була оптимістична відносно того, що Німеччина і Франція разом працюватимуть над Європою, яка може спільно і самостійно вирішувати свої проблеми, що робить її сильною. «Ми маємо працювати над суверенітетом Європи», – сказала Меркель.

Читайте також: Берлін вважає, що переговори у «нормандському форматі» варто продовжувати

Раніше преc-секретар, анонсуючи переговори, не виключив, що сторони говоритимуть і про роботу «нормандського формату».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 09:26 :56