Новини » Львів 7 вересня, 2018, 13:44
ЛОР відклала дві скандальні реорганізації медзакладів

Питання щодо реорганізації Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру та Комунального дитячого кардіоревматологічного санаторію не розглядатимуть на найближчому засіданні сесії Львівської облради 18 вересня.

Про це йшлося на засіданні президії 7 вересня, – передає кореспондент IA ZIK.

Як повідомив голова обласної ради Олександр Ганущин, питання винесуть на сесію після повторного розгляду у профільній комісії з питань комунального майна та приватизації.

Як повідомлялося, обласна рада у рамках реформи психіатричної служби планує реорганізацію Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, що на вул. Коциловського у Львові. Також буде реорганізовано Львівський обласний дитячий психоневрологічний диспансер, що на вул. Драгоманова.

Представники колективу Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, що на вул. Коциловського у Львові, вже двічі протестували під обласною радою проти ліквідації установи як юридичної особи і злиття її з Львівською обласної психіатричною лікарнею.

5 червня під обласну раду приходили і батьки дітей з особливими потребами разом із дітьми – протестувати проти реорганізації Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру.

Вони тримають плакати: «Залиште дітям шанс на лікування!», «Не вбивайте дитячу психіатрію!».

13 червня керівник департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак повідомила колективу Львівського обласного дитячого психоневрологічного диспансеру, що на вул. Драгоманова у Львові, яким чином планується реорганізувати установу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 21:26 :35