п'ятниця, 7 вересня, 2018, 13:35 Світ
Китай запустив новий супутник для океанологічних спостережень та дослідження клімату
Запуск ракети Чанчжен-2. Фото: xinhuanet.com
Запуск ракети Чанчжен-2. Фото: xinhuanet.com

HY-1C став першим в новій серії супутників власної розробки Китаю для ведення спостережень за океанами і змінами клімату.

Китай здійснив успішний пуск ракети-носія Чанчжен-2C із супутником для океанологічних спостережень і досліджень Хайан-1 (HY-1C). Про це повідомила Китайська корпорація аерокосмічної науки і техніки КНР (CASC), пише korrespondent.net.

Запуск ракети-носія відбувся об 11.15 за місцевим часом (6.15 за Києвом) з космодрому Тайюань в північній провінції Шаньсі. Супутник успішно вийшов на задану орбіту.

HY-1C став першим в новій серії супутників власної розробки Китаю для ведення спостережень за морями, океанами і змінами клімату.

Супутник, чий термін служби складає п’ять років, в першу чергу будуть використовувати для спостереження за зміною кольору і температури морської води, станом навколишнього середовища, рівнем забруднення, а також для досліджень прибережної смуги. За даними CASC, супутник буде використовуватися також для спостереження за зміною навколишнього середовища в глобальному масштабі.

Для ракет-носіїв сімейства Чанчжен або Великий похід це був 284-й запуск.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 16:16 :56