Новини » Львів

Кадрові рішення у медицині Львівщини: кого призначатимуть і звільнятимуть цієї осені

Керівника Львівської обласної психіатричної лікарні та низку керівників інших медзакладів Львівська облрада затверджуватиме «пакетом» на другому пленарному засіданні осінньої сесії, ймовірно, у жовтні.

Про це 7 вересня на брифінгу після президії повідомив голова Львівської облради Олександр Ганущин.

«Є наміри провести ще кілька конкурсів і затвердити всю медицину єдиним блоком. По кількох комунальних закладах були відхилені усі кандидатури, котрі подавалися на конкурс, а по кількох вже є призначені виконувачі обов’язків. Ми усе зведемо докупи. Друга пленарка сесії має вже це затвердити», – повідомив О.Ганущин.

З його слів, може постати питання щодо звільнення з посади керівника Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф та оголошення конкурсу на цю посаду.

«Я спілкуюся регулярно з цього питання з керівником департаменту (охорони здоров’я ЛОДА, – ZIK). Їхня позиція поки що до кінця для мене не є зрозумілою. Коли буде пропозиція департаменту, ми повернемося до питання звіту керівника і проведення чи не проведення конкурсу на цю посаду», – сказав О.Ганущин.

Як повідомлялося, 25 квітня 2018 року конкурсна комісія Львівської облради визначила переможцем конкурсу на посаду гендиректора Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні Богдана Чечотку, екс-керівника обласного департаменту охорони здоров’я. Однак його досі не затвердила на посаді Львівська облрада.

У січні 2018 року на сесії Львівської облради заслухали звіт гендиректора КЗ ЛОР «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимира Похмурського про діяльність у 2017 році, розкритикували його роботу, однак не змогли звільнити з посади.

Перед тим невдоволення роботою керівника екстреної медицини Львівщини висловлював голова ЛОДА Олег Синютка.Loading...