Новини » Політика 7 вересня, 2018, 20:40
Кабакаєв спрогнозував, кого ліквідують на Донбасі після переходу територій до України
ZIK
ZIK

Якщо окуповані території все ж перейдуть під юрисдикцію України, то всі, хто були залучені до створення так званих республік, і є цінними свідками для міжнародних судів, будуть ліквідовані.

Про це заявив координатор проекту «Стоп Терор» Семен Кабакаєв у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«У мене є особистий інтерес до Стрєлкова, і я відслідковую його діяльність із того моменту, коли він покинув Донецьк. Не потрібно забувати, що Стрєлков – це російський громадянин і працівник ФСБ. Він був іконою так званої Новоросії, тобто як батько-засновник. Але він її і перший покинув і протягом останніх 3,5 роки постійно критикує всі її дії.

Тобто, Стрєлков зрозумів, що проект провалився. І якщо в 2014 році він формував думку щодо створення Новоросії, то тепер він так само готує підґрунтя для знищення», – підкреслив Семен Кабакаєв.

Він зауважив, що прогнозував знищення усіх польових командирів бойовиків ще на початку 2015 року. Все так і відбулося, і нещодавнє вбивство Захарченка це підтвердило.

«Якщо окуповані території все ж перейдуть під юрисдикцію України, то всі, хто були залучені до створення так званих республік, і є цінними свідками для міжнародних судів, будуть ліквідовані. Тому я не думаю, що стара когорта військових злочинців, які залишилися ще з 2014 році, зможуть відіграти бодай якусь роль.

Якщо й будуть призначати нове керівництво, то це не будуть люди з 2014 року. Найвірогідніше, це буде перехідна адміністрація, куди поставлять компромісних людей, контрольованих проросійськими кандидатами діючої української влади, такими, як Медведчук», – вважає Кабакаєв.

Як повідомлялося, 31 серпня глава самопроголошеної Донецької народної республіки Олександр Захарченко отримав смертельне поранення в результаті вибуху бомби в центрі Донецька.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 04:40 :55