Новини » Львів 7 вересня, 2018, 14:12
ІТ-компанія дослідить завантаженість трьох платних парковок у центрі Львова

ІТ-компанія «SoftServe – муніципальні технології» проведуть дослідження завантаженості та ефективності використання місць на трьох паркувальних майданчиків у центрі Львова.

Згідно з рішенням, яке сьогодні, 7 вересня, прийняв виконавчий комітет, Львівська міськрада укладе з «SoftServe – муніципальні технології» відповідний договір.

«Суть договору полягатиме в тому, що компанія буде проводити дослідження та аналізувати завантаженість паркувальних майданчиків та ефективність використання місць для паркування за допомогою сучасних технологій. Цей договір допоможе нам проаналізувати нашу роботу в сфері забезпечення паркування транспорту та покращити роботу комунальних паркувальних майданчиків», –зазначила директорка юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич.

Згідно з рішенням, айтішники за допомогою спеціального обладнання досліджуватимуть три платні парковки у центрі міста: на пл. Міцкевича, 8-10, просп. Шевченка та вул. Словацького, 1. Охоронятимуть обладнання працівники муніципальної варти та «Львівавтодору».

Такий експеримент міському бюджетові обійдеться у 49 тис. грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-22 05:14 :16