Новини » Політика 7 вересня, 2018, 11:41
Гройсман пропонує збільшити оборонний бюджет і зарплати бійцям

Уряд вніс пропозицію до РНБО збільшити оборонний бюджет на 23 млрд грн – до 201 млрд грн.

Про це сьогодні під час Години запитань до уряду під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Голова фракції «Народного фронту» Максим Бурбак, звертаючись до очільника уряду, запитав його про перспективи збільшення оборонного бюджету  2019 році та зростання зарплат військовим, зокрема, тим, що перебувають у зоні ООС.

Володимир Гройсман нагадав, що учора відбулося засідання РНБО під головуванням Президента України, яке остаточно затвердило розподіл ресурсів між усіма оборонними і безпековими відомствами України. З його слів, уряд вніс пропозицію на РНБО збільшити оборонний бюджет на 23 млрд грн – до 201 млрд грн із спецфондом.

«Це колосальний ресурс, який буде виділений у наступному році. Я маю на увазі, максимальний ресурс за всі періоди», – наголосив Володимир Гройсман.

Очільник уряду додав, що таких коштів для оборонної сфери достатньо за умови відкритого використання ресурсів для того, щоб не лише оновлювати озброєння, а й підвищити зарплату українським військовим.

«Ми сподіваємось на те, що розпорядниками, міністерствами і силовими відомствами будуть вжиті всі заходи для ефективного використання цього ресурсу і для підвищення заробітної плати тим, хто у бойових умовах реальної війни захищає нашу державу», – наголосив Володимир Гройсман.

Як повідомляли раніше, Рада національної безпеки і оборони України затвердила основні параметри оборонного бюджету України на 2019 рік. Загалом на потреби сектора нацбезпеки та оборони буде спрямовано понад 5% ВВП.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 00:42 :03