Новини » Політика 7 вересня, 2018, 19:10
Голова парламентської фракції БПП «відхрестився» від терориста «Бєса»
ZIK
ZIK

Голова фракції БПП у Верховній Раді запевнив, що бойовик Ігор Безлер не був у нього раніше «ані правою рукою, ані лівою» і не був керівником охорони.

Про це народний депутат України, голова фракції БПП у Верховній Раді Артур Герасимов зазначив в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

Гість програми, коментуючи питання щодо заяв у ЗМІ про начебто співпрацю політика з Ігорем Безлером (прізвисько «Бєс»), який свого часу став одним із ватажків бойовиків на окупованому Донбасі, зауважив: «Коли про мене щось погане пишуть вороги, я вважаю, що я роблю щось добре».

Артур Герасимов пригадав: «У мене пів-Горлівки тоді працювало, і лише водіїв було 120 чоловік».

Політик запевнив, що Ігор Безлер на той момент не був його «ні правою рукою, ні лівою»: «Коли говорять, що він був керівником чогось там, служби охорони? То одразу скажу, що керівник охорони, який тоді був, це був підполковник, один із керівників карного розшуку Горлівки попередньо, тоді він був пенсіонер. Він зараз є на звільненій території України, він – у моїй команді. Хочу сказати, що всі патріоти з нашої команди зараз перебувають на звільненій території».

Заяви Безлера про те, що начебто Артур Герасимов ночував у нього вдома, знайомий із його сім’єю, дружиною, голова фракції БПП заперечив, назвавши «ахінеєю».

Нагадаємо, Ігор Безлер був серед перших так званих польових командирів, стараннями якого була окупована частина українського Донбасу.

Після того, як між різними угрупуваннями бойовиків почалась внутрішня війна за сфери впливу і можливість грабувати окуповані території, «Бєс» утік із Донбасу до окупованого Криму.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 19:52 :13