Новини » Світ 7 вересня, 2018, 5:27
«Газпром» видалив з сайту перелік своїх дочірніх компаній

Із сайту Публічного акціонерного товариства «Газпром» у четвер, 6 вересня, зник перелік дочірніх і залежних організацій.

Про це повідомляє видання Deutsche Welle.

Результат пошуку зображень за запитом "фото   Газпрому"

Раніше в списку перебувала 161 компанія, в тому числі банкрути та технічні структури. На даний момент сторінка з адресом subsidiaries повідомляє, що «список підконтрольних ПАТ «Газпром» організацій публікується в щоквартальному звіті».

Нагадаємо,20 березня Україна наклала арешт на всі активи компанії, що знаходяться на території країни. 4 липня «Нафтогаз» повідомив, що Швейцарський суд округу Цуг відновив арешт акцій компаній Nord Stream AG та Nord Stream 2 AG, які належать російському «Газпрому».

Раніше у Швейцарії судові пристави провели опис майна в офісі компанії, яка будує «Північний потік-2», в рамках виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору «Газпрому» з «Нафтогазом України». Нагадаємо, за підсумками двох арбітражних проваджень у Стокгольмі «Газпром» винен «Нафтогазу» 2,56 млрд дол. У жовтні відбудуться нові тристоронні переговори про транзит російського газу.

Як повідомлялось раніше, Газпром підтвердив арешт активів у Голландії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 04:37 :32