Новини » Політика 7 вересня, 2018, 15:43
Експерт назвала причини імовірної відставки міністра соцполітики Андрія Реви
ZIK
ZIK

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман позиціонує себе як доволі серйозного кандидата на виборах. І хоча він точно не стане президентом, його партія може пройти у парламент. Тому відповідальність за всі недоопрацювання Кабміну він перекладає на міністрів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловила політичний консультант Катерина Одарченко.

Вона підкреслила, що президентська кампанія вже стартувала, тому будь-які перестановки а Кабінеті міністрів, зокрема, щодо соціальної політики, будуть сприйматися з електоральної позиції.

«Тобто можна побачити, що Володимир Гройсман почав дуже активно позиціонувати себе як кандидата. Звісно, президентом він не стане, але як технічна партія його «Європейська стратегія» може проходити в парламент», – вважає експерт.

Вона переконана, що Гройсман не пропускає жодної можливості перекласти відповідальність з себе як Прем’єр-міністра.

«Тому відставка Андрія Реви з посади міністра соціальної політики цілком можлива. Це класична історія, яка повинна показати, що Володимир Гройсман ефективний в ряді питань. Наприклад, може піднятись мінімальна зарплата і пенсія, хоча це не вирішує наших комплексних проблем», – каже Катерина Одарченко.

Відповідно все виглядатиме так, ніби у всьому винен саме міністр, який не якісно працював.

«Погляньте, а чи не така ж сама відсутність відповідальності у людей, які мають приставку «виконуючий обов’язки»? Така ж сама. Але я наголошую на системному стратегічному підході. Поки ми не прослідковуватимемо від чиновників чітких програм і їх виконання, а не серії «івентів» з відкриття «гіперлупів», ми спостерігатимемо таку риторику», – запевнила політконсультант.

Нагадаємо, комітет Верховної Ради з питань соціальної політики підтримав відставку міністра соцполітики Андрія Реви.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-20 16:19 :55