Новини » Львів 7 вересня, 2018, 12:20
Для Грибовицького сміттєзвалища за кредит ЄБРР придбають обладнання для очистки фільтрату

Виконавчий комітет Львівської міськради сьогодні, 7 вересня, погодив ЛКП «Зелене місто» придбання обладнання для очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища

Згідно з рішенням, «Зелене місто» має здійснити заходи, необхідні для проведення закупівлі та подальшого використання обладнання для очистки фільтрату Грибовицького сміттєзвалища. Для цього ЛКП «Збиранка» має забезпечити «Зеленому місто» доступ до сміттєзвалища у с. Великі Грибовичі та підключення до електромереж, а ЛКП «Львівводоканал» – укласти з «Зеленим містом» договір про приймання очищеного фільтрату у каналізацію.

Як пояснила директор департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич, обладнання для очистки фільтратів на Грибовичах закуповуватимуть за кредитні кошти ЄБРР. У скільки обійдеться обладнання стане відомо після проведення конкурсу. Сьогоднішнє рішення виконкому дає змогу негайно розпочати процедуру.

«Сума кредитну є достатньо велика і сума на виконання усієї програми – це приблизно 35 млн євро, з них 10 млн євро – це грантові кошти. Коли будуть проведені всі закупівлі, ми зможемо оприлюднити інформацію, яке це обладнання і скільки воно буде коштувати», – зазначила Кулинич.

Нагадаємо, ЛМР дозволила «АВЕ Львів» перевантажувати сміття на вул. Північній ще 10 днів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 12:37 :52