Депутат Шахов заявив, що міністр Насалик уникає відповідальності за зруйновану вугільну галузь

ZIK

Міністр енергетики та вугільної промисловості сьогодні не з’явився у ВРУ, щоб не відповідати за повністю зруйновану вугільну галузь.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (група «Воля народу») Сергій Шахов.

Гість програми, коментуючи ймовірність підвищення вартості газу для населення, зауважив, що свого часу уряд відповідатиме за всі свої рішення перед українським народом.

Водночас Сергій Шахов зауважив, що окремі урядовці уникають відповідальності. З його слів, сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді був відсутній міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик.

«У залі не було міністра палива та енергетики… Він сьогодні навіть не з’явився, тому що треба було відповідати і за вугільну галузь, яка повністю зруйнована за чотири з половиною роки у нашій державі. Це – фундамент енергетики і розвиток нашої держави у майбутньому», – заявив Сергій Шахов.

Повертаючись до теми вартості газу, депутат нагадав, що Україна видобула 20 млрд кубометрів блакитного палива, а цього з лишком вистачає для всього населення України. Політик повідомив, що триває збір підписів за запровадження мораторію щодо підвищення ціни на газ в Україні на три роки. З його слів, на цей момент зібрано понад мільйон підписів українців.

Нагадаємо, сьогодні у ВРУ відбулася година запитань до уряду. Очільник КМУ та міністри відповідали на запитання народних депутатів. Ішлося зокрема про оборонний бюджет, підвищення ціни на газ, старт нового навчального року та ремонт доріг.

Раніше нардеп Шахов прийшов до ВРУ з відбійним молотком і розповів про сутичку з міністром Насаликом.

На той момент під ВРУ тривали масові акції протесту шахтарів, які вимагали погасити зарплатні борги.

Loading...