Боротьба за крісло ректора Одеського університету: типові бандитські прийоми
Зоя Казанжи
журналістка, письменниця, радник із комунікацій в агенції E'COMM
Фото із ФБ-сторінки Лена Ротари
Фото із ФБ-сторінки Лена Ротари

Про ситуацію в Одеському медичному університеті багато хто з вас уже знає. Ректора Валерія Запорожана звільнено. З ним МОЗ розірвало контракт.

Звичайно, Запорожан, екс-ректор и екс-масон, активно бореться за повернення. Суди, тітушки, погрози, залякування, зрив 1 вересня, використання викладачів і студентів – усе це типові прийоми бандита від медицини.

Сьогодні зранку Запорожан вирішив виламати двері в ректорат медичного університету. Виломив. Так, поліція приїхала. Зафіксувала.

Насправді, ви не уявляєте, яку боротьбу затіяв Запорожан за своє крісло!

Чому таке стало можливим? Тому що влада слабка. Тому що вкрадені мільйони дозволяють купувати будь яке рішення суду. Тому що існуючі клани не здають умовно «своїх». Тому що звикли чинити беззаконня і не нести за це жодної відповідальності.

У медичному університеті Державна аудиторська служба знайшла порушень на 27 мільйонів гривень. За три роки. Це лише ті порушення, які видні, що називається, неозброєним оком.

За даними аудиторів, Одеський медичний університет при проведені реконструкції та ремонту своїх приміщень, погодив роботи та виплатив гроші за те, що не було зроблено взагалі.

Виявлені порушення при виплаті заробітних плат, премій, лікарняних і так далі. Керівництво вишу здавало в оренду земельні ділянки і теж мутило там так, як вважало за необхідне.

Коротше, окрема імперія Запорожана існувала, як він того хотів. І тому тепер оця персона бореться за посаду не на життя, а на смерть. Цинічно використовуючи будь які методи – погрози, залякування, брехню, шантаж і так далі.

А на фото (взяла із ФБ-сторінки Лени Ротари) – приміщення медичного університету. Там багато такого. Ось такий «рай» створив Запорожан за десятиліття свого «царювання».

 
Фото із ФБ-сторінки Лена Ротари
Фото із ФБ-сторінки Лена Ротари
Фото із ФБ-сторінки Лена Ротари
Фото із ФБ-сторінки Лена Ротари
Фото із ФБ-сторінки Лена Ротари
Фото із ФБ-сторінки Лена Ротари

Медичний навчальний заклад – це персональна годівниця Запорожана і компанії. І колектив він намагається перетворити на рабів. Які бояться. Які не хочуть ризикувати мінімальним благополуччям. Які готові і далі працювати на цю потвору.

Не всі, звісно. Не всі. Та більшість ніколи і не була прогресивною.

Чи вистачить сил і волі у МОЗу, прокуратури, державних інституцій знищити цю гідру?

Сподіваюсь, що так.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 07:31 :05