Новини » Спорт

Автор першого голу у ворота Чехії Коноплянка: Тренери відчули, що я втомився, і вчасно зробили заміну

Автор першого голу у ворота Чехії Євген Коноплянка / ua-football.com

Автор першого голу збірної України у новому турнірі Лізі Націй УЄФА – Євген Коноплянка, прокоментував переможний поєдинок з Чехією.

«Зараз вже можна і посміхнутися. Чому був серйозний до матчу? Який настрій – так і зіграєш. Якби я сидів на лавці запасних, то сказав би, як ми зіграли. З боку видніше. Нашу гру нехай експерти оцінюють. Дуже важливо, що ми виграли, здобули три очки і заслужено перемогли.

Чи тішився я голу? Звичайно! Але Саня Зінченко радів своєму голу в три рази сильніше. Тим більше, він вийшов переможним. Думаю, що Рома Яремчук мав забивати, але він все одно класно себе проявив. Він дуже багато працював на полі, і я вітаю його з дебютом.

Ми задоволені грою. Хоча всі ми втомилися під кінець матчу. Тренери відчули, що я втомився, і вчасно зробили заміну. У нас багато хороших гравців, які могли мене замінити. Ми – одна команда і добре, що можемо один одного підстрахувати. Чи буду готовий до матчу зі Словаччиною? Скажу вам через день. Зараз відчуваю себе нормально, але подивимося, що буде далі», – цитує Євгена Коноплянку footballua.tv.

 Loading...