Новини » Світ

Визначено дату третього саміту КНДР і Південної Кореї

Спецпосланець президента Республіки Корея Чон Ий Йон і лідер КНДР Кім Чен Ин. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Президент Південної Кореї Мун Чже Ін зустрінеться з лідером КНДР Кім Чен Ином в Пхеньяні. На триденній зустрічі буде обговорюватися денуклеарізація Корейського півострова.

Про це повідомляє DW, посилаючись на адміністрацію президента Південної Кореї.

«Президент Південної Кореї Мун Чже Ін відправиться з триденним візитом до Пхеньяну, де зустрінеться з лідером КНДР Кім Чен Ином. Саміт пройде з 18 по 20 вересня. Точні дати саміту були узгоджені 5 вересня під час візиту південнокорейської делегації в столицю КНДР», – йдеться у повідомленні.

Відзначається, що на зустрічі з південнокорейським посланником Чон Ій Еном Кім Чен Ин знову підтвердив свою готовність до денуклеаризації Корейського півострова. Крім того, він заявив, що зберігає віру в те, що Дональд Трамп зможе подолати складності в американо-північнокорейських переговорах. Однак малоймовірно, що глава КНДР відправиться в кінці вересня в Нью-Йорк, щоб прийняти участь в Генеральній асамблеї ООН.

«Північ і південь повинні як і раніше посилено домагатися денуклеаризації на Корейському півострові», – сказав лідер КНДР. Необхідно повністю усунути небезпеку збройного конфлікту і жаху війни на Корейському півострові», домігшись міцного миру без ядерної загрози, заявив Кім Чен Ин.

Планований візит Мун Чже Іна в Пхеньян стане першою офіційною поїздкою південнокорейського президента в столиці Північної Кореї за останні десять з гаком років.



Loading...