Новини » Львів 6 вересня, 2018, 8:32
В Яворові привітали працівників нафтогазової промисловості з професійним святом
В Яворові привітали працівників нафтогазової промисловості з професійним святом
В Яворові привітали працівників нафтогазової промисловості з професійним святом

Учора, 5 вересня, в місті Яворові відбулося вшанування працівників нафтогазової галузі з нагоди прийдешнього їхнього професійного свята.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на керівника сектору внутрішньої та інформаційної політики Яворівської РДА Ірину Кравчук.

В урочистостях взяли участь заступник голови Яворівської РДА Ігор Рак, міський голова Яворова Павло Бакунець, голова правління ПАТ «Львівгаз» Юрій Войсович, працівники філії Яворівського управління з експлуатації газового господарства ВАТ «Львівгаз».

За словами першого заступника голови Яворівської РДА Ігоря Рака, сьогодні нафтогазова галузь відіграє надзвичайно важливу роль у розбудові української економіки та суспільства. За роки становлення незалежності держави вдалося зберегти надбання попередніх поколінь та продовжити розвиток стратегічно важливої для країни галузі промисловості.

Керівники району та міста привітали працівників нафтогазової справи з професійним святом та нагородили Грамотами – за сумлінну плідну працю, самовідданість і вірність обраній справі, вагомий особистий внесок у розвиток сфери нафтогазової сфери.

Довідка IA ZIK.

Нагадаємо, що День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України в 2018 році припадає на неділю, 9 вересня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 20:50 :10