Новини » Регіони 6 вересня, 2018, 11:47
В Ужгороді навчатимуть надавати першу невідкладну допомогу при ДТП

В Ужгороді відзначать всесвітній День першої допомоги. Цього року його – «Перша допомога при дорожньо-транспортних пригодах».

На жаль, у світі ДТП забирають близько 1,25 млн життів на рік. Щодня близько 3500 людей гинуть на дорозі, а ще десятки тисяч отримують травми, які часто призводять до наслідків, що змінюють життя. Якщо вчасно не надається перша допомога, то багато важко травмованих людей не виживає у дорожньо-транспортній катастрофі. Вчасне та правильне надання першої допомоги може різко зменшити кількість смертельних випадків на дорозі.

Напередодні всесвітнього Дня першої допомоги 7 вересня з 12.00 до 13.00 на площі Театральній в Ужгороді обласною організацією Товариства Червоного Хреста України буде проведено показову симуляцію на тему «Перша допомога при ДТП» та флешмоб, присвячений серцево-легеневій реанімації. Кожен бажаючий зможе на практиці перевірити чи вміє правильно надавати першу допомогу. Також волонтери та червонохрестівці будуть роздавати буклети та інформаційні листівки, – повідомляють в прес-службі обласного Центру здоров’я.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 06:14 :43