live

У Швеції стверджують, що блокуватимуть будівництво «Північного потоку-2»

Труби для газопроводу «Північний потік-2». Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Більшість політичних партій Швеції виступають за блокування будівництва російського газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомляє «Укрінформ», посилаючись на радіостанцію Sveriges Radio.

«Північний потік-2» – це погана пропозиція як в плані енергополітики і екології, так і в плані політики безпеки. Ми активно виступаємо за те, щоб усіма можливими способами зупинити цей проект», – заявила уповноважена Помірної коаліційної партії з питань ЄС Карін Енстрем.

Євродепутат від Християнсько-демократичної партії Швеції Ларс Адактуссон наголосив, що Росія не поважає міжнародне право, привівши в приклад ситуацію з Грузією і Кримом. Тому він вважає, що важливо знайти інші шляхи для забезпечення ЄС енергією, не стаючи залежними від Росії.

Голова Партії Зелених в Раді у справах ЄС в парламенті Йонас Ерікссон зазначив, що Швеція раніше зіткнулася зі складнощами в застосуванні міжнародного права проти «Північного потоку-2», тому він вважає правильним рішення Єврокомісії про зміну законодавства, що дозволить заблокувати проект.

Член Ради у справах Європейського союзу і депутат Лівої партії Йенс Хольм заявив, що Швеція підтримає цю ініціативу Єврокомісії, незалежно від результату голосування, яке відбудеться в неділю.

«Проект «Північний потік-2» буде заблокований», – запевнив шведський депутат.Loading...
Loading...
Loading...