Новини » Світ 6 вересня, 2018, 13:47
У Москві заявили, що відеодокази у справі Скрипалів є підробленими
Олександр Петров і Руслан Боширов
Олександр Петров і Руслан Боширов

Офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова угледіла технічні невідповідності на фотографіях Олександра Петрова і Руслана Боширова, яких підозрюють в отруєнні колишнього співробітника ГРУ Сергія Скрипаля та його дочки Юлії.

Про це повідомляє «Медуза».

Видання зазначає, що виступаючи в програмі «60 хвилин» на телеканалі «Росія», представник МЗС заявила, що знімки з лондонського аеропорту Гетвік зроблені в одному і тому ж коридорі, причому в один і той же час. Вона вважає, що фотографії або наклали одна на одну, або ж, за її словами, співробітники ГРУ навчилися ходити одночасно, але їх образи відображені в двох різних фотографіях.

На думку Захарової, камери проводили зйомку під різними кутами нахилу, і це наче б то видно неозброєним оком по зображенню оздоблювальних панелей. «Це вже тролінг рівня» бог!» – сказала офіційний представник МЗС РФ.

 

Однак, із думкою Захарової не погоджуються авторитетні видання. Зокрема, The Daily Mail пише, що на виході з митного контролю в аеропорту знаходиться кілька коридорів і пасажири проходять через них по черзі. Відтак, росіяни могли розділитися, щоб не стояти в черзі, і пройшли через різні коридори. А головний редактор радіостанції «Эхо Москвы» Олексій Венедиктов зауважив, що в аеропорту Гетвік вісім паралельних коридорів, розташованих після митного контролю, тому Петров і Боширов яж ніяк не мусіли іти по одному й тому ж.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-21 13:46 :05