Новини » Політика 6 вересня, 2018, 20:59
У БПП вже розподілили мажоритарні виборчі округи, – депутат
ZIK
ZIK

У цьому скликанні ми не наберемо голосів для змін до виборчого законодавства, адже депутати вже почали активно працювати на своїх округах і не підтримають новий сценарій.

Таку думку висловив народний депутат України Юрій Бублик у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

Як повідомлялося, робоча група станом на сьогодні опрацювала проект закону про Виборчий кодекс на третину.

«Сьогодні представники провладної більшості, зокрема БПП, вже розділили між собою всі виборчі округи й активно працюють на них. Тому я не думаю, що за такої активної роботи на округах вдасться скасувати цей сценарій і запровадити новий Виборчий кодекс», – підкреслив Юрій Бублик.

Депутат вважає, що законопроект про Виборчий кодекс у першому читанні проголосували неочікувано і для голови ВРУ Андрія Парубія, і для тих, хто вносив проект у порядок денний.

«Я проголосував за впровадження нової виборчої системи. І хоч для мене як для «мажоритарника» вона не вигідна, але вона вигідна для України. Безумовно, дискусій і нарікань є багато, і я так само проти партійного рабства й диктатури партійних босів.

А тому, щоб нова модель працювала, потрібно аби в політичних силах були присутні всі елементи демократії. Що ж до реалізації, то я вважаю, що в поточному скликанні ми не наберемо голосів для змін до виборчого законодавства», – визнав Юрій Бублик.

Нагадаємо, в першому читанні проект закону про Виборчий кодекс Рада ухвалила в листопаді торік. Кодекс передбачає запровадження пропорційної виборчої системи з відкритими партійними списками на виборах до ВРУ, а також зміну виборчої системи на місцевих виборах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-17 09:20 :35