четвер, 6 вересня, 2018, 12:42 Суспільство
У 10% шкіл України у приміщеннях відсутні туалети. Це шокує, – Парцхаладзе
Фото: Facebook
Фото: Facebook

Зараз вже в багатьох українських школах впроваджується проект Новий освітній простір, принципами якого є енергоефективність, сучасне обладнання, мотивуючий простір та безбар’єрність. З 1 вересня в Україні вступили в дію оновлені сучасні державні будівельні норми щодо будівництва та реконструкції навчальних закладів. При цьому, досі приблизно в 10% українських шкіл туалети для школярів розташовані на вулиці – від такої практики минулого століття потрібно остаточно відходити.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

«Сьогодні, на жаль, статистика щодо туалетів в дитячих навчальних закладах шокує. У 10% шкіл України взагалі відсутні туалети в приміщеннях. Вони знаходяться на вулиці. І в переважній кількості це стосується початкових шкіл, де навчається зовсім малеча. Україна повинна остаточно відійти від такої практики минулого століття»,зазначив він.

Парцхаладзе додав, що забезпечення дітей у школах комфортними та сучасними туалетними кімнатами є не менш важливим, ніж облаштування тепла у класах чи закупівля необхідного обладнання. «Понад 30% тих вбиралень, що знаходяться в приміщеннях, потребують термінового ремонту. І навіть там, де начебто провели ремонт і зробили все гаразд, часто, наприклад, зовсім не ставлять дверцята на кабінки. Або зовсім забувають про необхідність влаштування туалетів для потреб дітей з інвалідністю. Прошу всі регіони, місцеві органи влади обов’язково звертати на це увагу!», – наголосив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 01:48 :48