Новини » Спорт

Сьогодні збірна України з пляжного футболу стартує у Суперфіналі Євроліги-2018

Тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця / ffu.ua

Головний тренер збірної України з пляжного футболу Євген Варениця заявив, що максимальне завдання для його підопічних у Суперфіналі цьогорічної Євроліги – потрапляння до чільної трійки.

Збірна України з пляжного футболу завершила підготовку до Суперфіналу Євроліги-2018, який пройде 6–9 вересня в італійському місті Альмагро, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

Наставник команди Євген Варениця розповів журналістам про підготовку до відповідального турніру.

– Які завдання стоять перед збірною України у Суперфіналі Євроліги?

– Мінімальне завдання – потрапити на Європейські ігри, які наступного року проходитимуть у Мінську. Для цього необхідно посісти місце не нижче за шосте. Максимальним завданням для нашої збірної є входження до чільної трійки змагань.

– Чи задоволені ви проведеною підготовкою до турніру?

– Чесно кажучи, не на всі сто відсотків. Напередодні дуже важливого змагання збірна України так і не змогла зібратися у повному складі. На це є, звичайно, об’єктивні причини.

Зі збірною не їдуть два лідери. Це капітан команди Ігор Борсук та кращий бомбардир Олександр Корнійчук. У них розпочався підготовчий етап до першості України з футзалу, і нам не вдалося їх залучити. Цей сезон продемонстрував, що з ними в нас команда зовсім іншого рівня. Тому є деякі переживання і присмак гіркоти. Тим не менш, усі інші виконавці, на яких ми розраховували, приєдналися до збірної.

– Які враження залишилися після останнього контрольного поєдинку?

– Поки що немає тієї зіграності та взаєморозуміння між гравцями, на яких ми розраховуємо. Є багато недоліків, які ми маємо максимально усунути за ті дні, що в нас лишилися. Сьогодні ми добре попрацювали, і завтра в Італії проведемо повноцінне тренування. Сподіваємося зробити все, що можемо. Голови не опускаємо ні в якому разі, будемо боротися в кожному поєдинку.

– Що знаєте про своїх суперників?

– Росія та Італія посідають відповідно четверту та п’яту сходинки світового рейтингу. Білоруси – 24-ті. З усіма цими командами ми вже грали, билися з ними на різних турнірах. Білорусь та Італію ми перемагали, а Росії двічі поступилися в основний та додатковий час. Це одна з найкращих команд світу, тому тут особливо додати нічого. Перший матч ми проводимо з нею, будемо битися і віддамо всі сили. Усі команди топові, можуть обіграти будь-кого.

У середу, 5 вересня, о п’ятій ранку збірна України взяла курс на Сардинію, де цього ж дня провела вечірнє тренування. А вже сьогодні, 6 вересня, стартує Суперфінал Євроліги-2018.

Картинки по запросу Картинки Суперфіналі Євроліги-2018 з пляжного футболу

Графік ігор нашої команди у групі 2 виглядає таким чином (час – київський):

06.09.2018. Україна – Росія (16:15)

07.09.2018. Україна – Білорусь (16:15)

08.09.2018. Італія – ​​Україна (18:45)

Додамо, що у групі 1 зіграють Португалія, Іспанія, Швейцарія та Азербайджан. Фінал Євроліги відбудеться в неділю, 9 вересня.

Картинки по запросу Картинки Суперфіналі Євроліги-2018 з пляжного футболу

Склад збірної України з пляжного футболу на Суперфінал Євроліги-2018:

Голкіпери: Віталій Сидоренко («Артур Мьюзік»), Андрій Неруш («Євроформат»).

Польові гравці: Дмитро Медвідь (ХІТ, залишив клуб), Роман Пачев (СІТІ), Максим Войток («Гріффін»), Іван Глуцький («Артур Мьюзік»), Дмитро Войтенко («Євроформат»), Андрій Пашко («Альтернатива»), Максим Хижняк («Євроформат»), Олег Зборовський («Вибір»/»Артур Мьюзік»), Юрій Щериця («Вибір»), Костянтин Макєєв («Артур Мьюзік»)

Відзначимо, що в складі збірної України два новачки – гравці чемпіонського складу «Євроформату» цього сезону Андрій Неруш і Максим Хижняк.

 

 Loading...