четвер, 6 вересня, 2018, 10:50 Суспільство
Родинам військових, які померли від ран після звільнення з армії, передбачили допомогу

Народні депутати підтримали у другому читанні проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців.

За законопроект № 6268-1 під час пленарного засідання 6 вересня, яке транслює телеканал ZIK, проголосував 261 обранець.

Проектом закону пропонується внести зміни до законів «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та «Про військовий обов'язок і військову службу», згідно з якими одноразову грошову допомогу призначатимуть у разі смерті колишнього військовослужбовця впродовж року після його звільнення з військової служби, якщо смерть настала внаслідок поранень, контузії або захворювань, пов'язаних з виконанням обов'язків військової служби.

«Склалась ситуація, коли військовослужбовець отримує травму, каліцтво під час проходження військової служби. Військова лікувальна комісія комісує його, відправляє у резерв. Ця травма відразу під час проходження комісії не призводить до втрати працеспроможності, але так трапляється іноді, що ці травми, отримані під час проходження військової служби, призводять до смерті громадянина», – зазначив народний депутат Іван Вінник та додав, що у такому випадку родина зможе отримати допомогу впродовж року.

У першому читанні законопроект № 6268-1 про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціального захисту військовослужбовців ВРУ прийняла 27 лютого 2018 року.

Як повідомлялось раніше, народні обранці зрівняли одноразову грошову допомогу родинам загиблих іноземців (чи осіб без громадянства), які проходять військову службу у ЗСУ, та українських військовослужбовців.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 18:26 :32