четвер, 6 вересня, 2018, 14:49 Політика
Рада ратифікувала угоди із Польщею та Румунією в оборонній сфері
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua
Верховна Рада України. Фото: rada.gov.ua

Народні депутати ратифікували угоду між урядами України та Румунії про співробітництво у сфері військових перевезень.

За проект Закону № 0153 «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень» під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, проголосували 247 депутатів.

Як ідеться у пояснювальній записці, «військове перевезення» означає перевезення військових вантажів та персоналу через територію України або Румунії. А «військові вантажі» – це, зокрема, озброєння, боєприпаси, військова та спеціальна техніка, засоби логістичного забезпечення, продовольство, речове майно, пальне, запасні частини, прилади та комплектуючі матеріали та інше.

Сьогодні депутати ратифікували Генеральну Угоду між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про співробітництво у сфері оборони (проект закону № 0145).

Українські парламентарі також схвалили законопроекти щодо ратифікації угод України із Швейцарською Конфедерацією і Молдовою про реадмісію осіб (відповідно, проекти законів № 0192 та № 0188), а також ухвалили проект Закону «Про ратифікацію Торговельної угоди між Урядом України та Урядом Королівства Таїланд» № 0170.

Нагадаємо, під час засідання Погоджувальної ради 3 вересня голова ВРУ Андрій Парубій заявляв про необхідність «погасити борги» із ратифікацій.

Додамо, Верховна Рада на пленарному засіданні 5 вересня змогла прийняти лише одну постанову і закрилася достроково.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 01:44 :57