Новини » Політика 6 вересня, 2018, 20:22
Рада нацбезпеки підтримала пропозицію щодо припинення договору про дружбу з Росією

Рада національної безпеки та оборони України підтримала пропозицію президента України Петра Порошенка про непродовження дії договору про дружбу з Російською Федерацією.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

На початку засідання РНБО Порошенко заявив, що рішення про непродовження дії договору про дружбу з РФ є не емоційним, а чітко вивіреним і прорахованим.

«Ми реалізуємо нашу стратегію, якою рухаємося з 2014 року, реалізуємо напрямок на євроатлантичному шляху. Ніхто наш напрямок не зупинить...За результатами РНБО буде доручення МЗС в найкоротший термін направити РФ відповідну ноту», – заявляв Порошенко.

Крім того, він зазначав, що у рамках візиту у Нью-Йорк (США) на Генасамблею ООН, він повідомить ООН та міжнародним організаціям про рішення України припинити дію угоди про дружбу з РФ.

«РНБО України підтримала пропозицію президента України щодо непродовження чинності договору про дружбу, партнерство і співробітництво з РФ на наступні 10 років», – йдеться у повідомленні прес-служби РНБО.

Нагадаємо, 28 серпня Президент Петро Порошенко доручив МЗС України готуватися до розриву базового договору про дружбу з РФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-20 23:31 :42