Новини » Регіони 6 вересня, 2018, 17:48
Прикарпаття готується прийняти економічний форум під час фестивалю «Карпатський простір»

Наступного року Прикарпаття готується прийняти економічний форум в межах Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір».

Таку ініціативу озвучив голова Івано-Франківської облдержадміністрації під час зустрічі з першим віце-прем’єр-міністром – міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим. Зустріч відбулася під час Міжнародного економічного форуму в місті Криниця-Здруй (Республіка Польща). Про це сьогодні, 6 вересня, IA ZIK повідомили в прес-службі ОДА.

За словами Олега Гончарука, збільшення економічної співпраці Прикарпаття з європейськими партнерами без сумніву є важливою складовою розвитку області.

«Європейський Союз – це великий ринок, нові сучасні технології, високі стандарти та спільні цінності, на яких базується ця співпраця. Хорошою платформою для посилення зв’язків і започаткування взаємовигідних бізнесових проектів повинен стати економічний форум, проведення якого ми ініціювали в рамках наступного Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір», – зазначив голова Івано-Франківської ОДА.

Також Олег Гончарук відвідав пленарні дискусії з питань економіки, торгівлі, регіональної співпраці між країнами ЄС та Україною.

В рамках форуму була підписана декларація про наміри щодо створення нової макрорегіональної стратегії ЄС для розвитку Карпатського регіону України, Польщі, Угорщини та Словаччини.

Вона повинна стати дорожньою картою сприяння ефективному регіональному розвитку Карпат та можливістю для вирішення спільних завдань розвитку місцевої інфраструктури, відновлювальних джерел енергії, туризму та рекреації; традиційного гірського сільського, лісового господарства, захисту навколишнього середовища та збереження культурної спадщини.

Цьогорічний міжнародний економічний форум проходить під гаслом «Європа спільних цінностей чи Європа спільних інтересів», а участь у ньому беруть високопосадовці Польщі та країн ЄС.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-26 21:01 :05