Новини » Політика 6 вересня, 2018, 19:10
Президент анонсував створення координаційного центру з протидії агресії РФ на Азовському морі
ZIK
ZIK

Єдиний координаційний центр допоможе ефективно й адекватно реагувати на ті виклики, які сьогодні виникли довкола ситуації на Азові.

Про це Президент України Петро Порошенко заявив під час засідання Ради національної безпеки України, яке транслював телеканал ZIK.

У зв’язку зі складною ситуацією на Азовському морі Петро Порошенко звернувся до прем’єр-міністра з проханням прискорити розробку оновленої Морської доктрини.

«Ми повинні враховувати ситуацію на Азові. Прошу МЗС разом з Мін'юстом внести пропозиції щодо юридичного захисту національних інтересів в частині поведінки Російської Федерації щодо блокування Азовського моря, портів і компенсації відповідних збитків, яких зазнають Україна як держава та українські виробники.

Ми домовилися, що створимо єдиний координаційний центр, який допоможе ефективно й адекватно реагувати на ті виклики, які сьогодні виникли довкола ситуації на Азові», – заявив Петро Порошенко.

Як повідомлялося, під час засідання Генасамблеї Організації Об’єднаних Націй Президент України Петро Порошенко буде говорити про санкції проти Росії за затримку кораблів у Азовському морі.

Нагадаємо, Росія фактично відкрила другий фронт на Азовському морі. РФ блокує торгові судна, які йдуть через Керченську протоку. І якщо раніше росіяни затримували тільки українські судна, то зараз й іноземні. Це критично важливо для таких українських підприємств, як наприклад, «Азовсталь», які через порти продають свою продукцію на експорт. При цьому не варто виключати й загрози військового наступу з боку моря.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 00:19 :34