Новини » Економіка 6 вересня, 2018, 13:21
Парламентарі ухвалили закон про «єдине вікно» на митниці із пропозиціями Президента
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН

Народні депутати підтримали ветований Президентом закон про «єдине вікно» на митниці із пропозиціями голови держави.

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада ухвалила у другому читанні проект Закону "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо запровадження механізму «єдиного вікна» та оптимізації здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України" № 7010.

Цей закон дозволяє створити законодавчі підстави для запровадження «єдиного вікна» під час здійснення митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, радіологічного та інших видів державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України.

Президент Петро Порошенко повернув до Верховної Ради з пропозиціями цей закон, зазначивши, що окремі положення Закону не можуть бути підтримані.

Як пояснила сьогодні представник Президента у ВРУ Ірина Луценко, законом, серед іншого, передбачається запровадження відшкодування 30% вартості спеціальних вагонів для перевезення зерна сільськогосподарськими товаровиробниками, які їх придбали.

«Проте слід зазначити, що запропонована державна підтримка не відповідає базовим принципам бюджетної системи України… і є нераціональним використанням бюджетних коштів», – зазначила Ірина Луценко, наголосивши, що більшість сільськогосподарських товаровиробників – це фермери, що не потребують придбання вагонів для перевезення зерна.

З її слів, Президент запропонував вилучити цю норму.

Народні депутати підтримали пропозиції Президента до закону 259 голосами за.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 07:41 :03